Zwroty

Prawie każdy zakupiony w naszym sklepie produkt jest wykonywany na Twoje zamówienie, nie mamy opływających złotem niczym jaskinia Alladyna magazynów, prosimy Cię więc, o przemyślane zakupy i zachęcamy do zapoznania się z regulaminem naszego sklepu. Oczywiście w razie potrzeby postaramy się pomóc, jednak bardzo zależy nam, żebyś w razie jakichkolwiek wątpliwości co do rozmiaru czy danego modelu odezwał się do nas przed zakupem. Z przyjemnością pomożemy. 
 
 
ZWROT PIERŚCIONKÓW:
Każdy pierścionek, nawet ten o standardowym rozmiarze będzie wykonany specjalnie dla Ciebie. Co może utrudnić zwrot takiego produktu. Przed dokonaniem zakupu skorzystaj więc z naszego poradnika dotyczącego doboru rozmiaru, jeśli nadal będziesz mieć wątpliwości, skontaktuj się z nami.
 
ZWROT BRANSOLETEK:
Każda bransoletka zamówiona przez naszą stronę internetową zostanie wykonana specjalnie dla Ciebie. Zwrot bransoletki w niestandardowym wymiarze może być przez to niestety utrudniony. Żeby uniknąć "rozmiarowej" wpadki, bardzo prosimy, żebyś przed zamówieniem zapoznała się z naszym poradnikiem dotyczącym doboru rozmiaru, jeśli nadal będziesz mieć wątpliwości, odezwij się do nas, z przyjemnością pomożemy!
 
ZWROT NASZYJNIKÓW:
Naszyjnik, który chcesz zamówić, zostanie wykonany specjalnie dla Ciebie. Zależy nam w związku z tym, żebyś przed zakupem, dobrze przemyślała swoją decyzję. Zaoszczędzi nam to zbędnych kosztów oraz pracy, a środowisko również na tym skorzysta. Zastanów się dobrze nad długością i rodzajem łańcuszka, przemyśl, która zawieszka najbardziej przypadła Ci do gustu lub jaki kamień najbliższy jest Twojemu sercu. Jeśli trudno Ci zdecydować lub masz wątpliwości w związku z wymiarem, odezwij się do nas! Jesteśmy tu po to, by służyć Ci pomocą!
 
ZWROT KOLCZYKÓW:
Jeśli jakieś kolczyki spodobały Ci się tak bardzo, że postanowiłaś je kupić, to przede wszystkim chcę powiedzieć: DZIĘKUJĘ! Cieszę się, że moje prace skradły Twoje serce. O ich wyjątkowości stanowi fakt zyskują one przez to, że wykonywane są na Twoje specjalne zamówienie, zależy nam na tym byś w związku z tym, dobrze przemyślała swoją decyzję. Pozwoli nam to zaoszczędzić pieniądze czas oraz pracę, a i środowisko na tym skorzysta. Jeśli więc masz jakiekolwiek wątpliwości, przed zakupem skontaktuj się z nami, a my postaramy się pomóc najlepiej jak to tylko możliwe.  
 
 
PLIKI DO POBRANIA: