Bransoletka bez

Kolekcja limitowana dostępna do wyczerpania zapasów!

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 180,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień / Srebro 925
Rodzaj bransolety: Gumka
Kamień: Jaspis
Kolor: Fioletowy
Wielkość kamienia: 4 mm
Liczba kuleczek: 2
Wielkość kuleczki: 2 mm
Pozłocenie: Tak
Emblemat: 6 mm
Bransoletka bez to cudowna obietnica lata składana po cichutku w majowe popołudnie. Kocham kwiaty, naturę, od zawsze mnie inspirują. Jednak nie wiele jest na tym świecie zapachów, które tak jak bez zapowiadają nadejście upalnego lata. Kolekcja jest limitowana, jeśli więc zakochałaś się w tej bransoletce, nie zwlekaj z zakupem:).
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.