Bransoletka biała czekolada

Kolekcja limitowana dostępna do wyczerpania zapasów!

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 180,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień / Srebro 925
Rodzaj bransolety: Gumka
Kamień: Kamień słoneczny
Kolor: Beżowy
Wielkość kamienia: 5 mm
Liczba kuleczek: 2
Wielkość kuleczki: 2 mm
Pozłocenie: Tak
Emblemat: 6 mm

Gorąca biała czekolada od Wedla, aksamitna tekstura napoju i jego słodycz uderzająca do głowy natychmiast przenosi mnie do studenckich czasów. Nic nie umilało niedzieli lepiej niż spacer po nierównej kostce brukowej z kubkiem parzącym zziębnięte dłonie. To prawdziwy smak jesieni, a bransoletka z kamieni słonecznych w kolorze białej czekolady zaklęła w sobie to wspomnienie. 

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.

Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.