Bransoletka bombonierka

Kolekcja limitowana dostępna do wyczerpania zapasów!

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 180,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień / Srebro 925
Rodzaj bransolety: Gumka
Kamień: Kamień słoneczny
Kolor: Wielobarwny
Wielkość kamienia: 2 mm
Liczba kuleczek: 6 - 7 
Wielkość kuleczki: 2 mm
Pozłocenie: Tak
Emblemat: 6 mm

Bransoletka bombonierka, jak sama nazwa wskazuje, jest niczym pudełko pełne słodkich niespodzianek. Na gumce przeplatają się ze sobą szlifowane kamienie słoneczne w różnych odcieniach beżów i brązów oraz pozłacane kuleczki. Całość dopełnia emblemat z logo. Mam nadzieję, że sprawi Ci ona wiele radości!

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.

Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.