Bransoletka cyganka

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 220,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925 / Kamień
Rodzaj bransolety: Łańcuszek
Długość bransolety: 16 cm
Długość przedłużki: 2 cm
Szerokość bransolety: 1 mm
Kamień: Do wyboru
Wielkość kamienia: 2 mm - 3,8 mm
Liczba blaszek: 3
Rozmiar blaszek: 4, 5, 6 mm
Liczba zawieszek z kamieniami:  4
Liczba zawieszek z jednym kamieniem: 2
Liczba zawieszek z dwoma kamieniami: 2
Przyznaj, ta bransoletka to istne szaleństwo! Na łańcuszku zapinanym na karabińczyk zawieszone zostały 3 blaszki w trzech rozmiarach. Przeplatają się one z pojedynczymi i podwójnymi zawieszkami z kamieni naturalnych. Pięknie mieni się i połyskuje! Nie bez powodu nazwana została przeze mnie Cyganką! Świetnie prezentuje się na nadgarstku samodzielnie, jednak połączenie jej z innymi bransoletkami z kamieniami zyskuje charakteru. Zdjęcia wszystkich kamieni oraz garść informacji o nich znajdziesz w artykule "Kamienie naturalne".
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.