Bransoletka z pereł

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 250,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień / Srebro 925
Rodzaj bransolety: Nić / Gumka
Kamień: Perła
Kolor: Perłowy
Wielkość kamienia: 2 mm - 6 mm
Liczba kuleczek: 2
Wielkość kuleczki: 2 mm
Materiał kuleczki: Srebro 925 
Pozłocenie: Tak
Emblemat: 6 mm
Perła - piękny, delikatny kamień. Od wieków uznawany za jeden z najpiękniejszych na ziemi. Według pradawnych wierzeń jest kamieniem symbolizującym wiedzę, ale tę zdobytą dzięki doświadczeniom. Wolisz bardziej klasyczną wersję bransoletki - zapinaną na karabińczyk, a może mniej formalną na gumce? Bez względu na to, którą wersje wybierzesz, z pewnością pięknie wzbogaci Twoją kolekcję.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.