Bransoletka z granatów

Kolekcja limitowana dostępna do wyczerpania zapasów!

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 180,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień naturalny / Srebro 925
Rodzaj bransolety: Gumka 
Kamień: Granat
Kolor: Bordowy
Wielkość kamienia: 2 mm - 6 mm
Liczba kuleczek: 2
Wielkość kuleczki: 2 mm
Materiał kuleczki: Srebro 925 
Pozłocenie: Tak
Emblemat: 6 mm
Głęboki bordowy kolor kamieni granatu na myśl przywodzi rozgrzewające grzane wino, kolor należy do najbardziej wdzięcznej palety barw, komponuję się bowiem doskonale z każdym typem urody. Uważa się, że jest kamieniem, który ma nieść pomoc w przezwyciężaniu nieśmiałości i dodawać nadziei, a tego na nadchodzący nowy rok nigdy za wiele.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.