Bransoletka karma

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 170,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Rodzaj bransolety: Łańcuszek
Długość bransolety: 16 cm
Szerokość bransolety: 1 mm
Przedłużka: 2 cm
Wielkość kółeczka: 11 mm
Pomiędzy dwoma łańcuszkami mieni się kółeczko - karma, to odpowiedzialność za wszystko, co nas spotyka. Poza nami nikt nie włada naszym losem. Ma nam dawać nad nim kontrolę równocześnie przypominając nam o tym, że dostaniemy od losu to, co sami damy innym. Regulowana bransoletka w najkrótszej wersji ma 16 cm w najdłuższej zaś 18 cm, dzięki czemu łatwo dopasować jej długość do nadgarstka.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.