Bransoletka łańcuch z nieregularnych ogniw

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 650,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Rodzaj bransolety: Łańcuch
Długość bransolety: Do wyboru
Szerokość bransolety: 18 mm
Wielkość ogniw: 10,5 mm - 18 mm
Nieregularne ogniwa bransolety stanowią o jej wyjątkowości. Każda inna, każda wykonywana na zamówienie. Tego typu biżuteria nigdy nie pozostaje niezauważona. Wybierana najczęściej przez kobiety chcące podkreślić siłę charakteru, oraz lubiące przyciągać uwagę nietuzinkową biżuterią. Całości dopełnia oryginalne, autorskie zapięcie.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.