Bransoletka lukasówki

Kolekcja limitowana dostępna do wyczerpania zapasów!

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 180,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień / Srebro 925
Rodzaj bransolety: Gumka
Kamień: Agat
Kolor: Zielony
Wielkość kamienia: 2 mm
Liczba kuleczek: 2
Wielkość kuleczki: 2 mm
Pozłocenie: Tak
Emblemat: 6 mm
Miękkie, soczyste i lekko kwaśne lukasówki to także powrót do przeszłości, beztroskich zabaw na podwórku w ostatnich promieniach słońca, z którym przyjdzie się na długo pożegnać już niebawem. Ostatnie dni jesieni i radości z jej darów. Soczysta zieleń agatów pomoże Ci rozweselić niejedną stylizację, w końcu zielony jest kolorem nadziei i to z nią wypatrywać będziemy słońca w nadchodzące pochmurne, krótkie dni.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.