Złota bransoletka okrągła z nacięciami

  • Dostępność: Produkt wykonywany na zamówienie według specyfikacji Klienta. Nie podlega zwrotom ani wymianie. Czas realizacji do 3 tygodni.
  • 7 000,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585  
Kamień: Brak  
Rodzaj bransolety: Zamknięta  
Szerokość bransolety: 2,7 mm  
Waga: 11 g  
Okrągła bransoleta jest modelem klasycznym. Ten model wzbogacony został o nacięcia dzięki czemu zyskał ciekawą fakturę. Ten uniwersalny i ponadczasowy wzór, świetnie prezentować się będzie zarówno samodzielnie, jak i w zestawie z bransoletką okrągłą płaską i obrączką szeroką o tym samym wzorze. Waga w zależności od rozmiaru, może delikatnie się różnić.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.