Bransoletka okrągła

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 400,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925  
Kamień: Brak  
Rodzaj bransolety: Zamknięta  
Szerokość bransolety: 2,6 mm  
Klasyczna okrągła bransoletka, o okrągłym przekroju, przechodząca przez nadgarstek to najbardziej klasyczny z klasycznych modeli. To taki typ bransoletki, który na jakimś etapie życia towarzyszy chyba każdej kobiecie. Wykończona została na wysoki połysk. Co ciekawe, świetnie prezentuje się także na męskim nadgarstku.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie.Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.