Złota bransoletka otwarta z kuleczkami

  • Dostępność: Produkt wykonywany na zamówienie według specyfikacji Klienta. Nie podlega zwrotom ani wymianie. Czas realizacji do 3 tygodni.
  • 1 800,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585  
Kamień: Brak  
Rodzaj bransolety: Otwarta  
Szerokość bransolety: 1,2 mm  
Wielkość kulki: 2,4 mm  
Liczba kulek: 2  
Waga: 2,5 g  
Jeśli pokochałaś ten bardzo prosty, ale nie banalny wzór bransolety, w Twoich zbiorach nie powinno zabraknąć też pierścionka otwartego z kuleczkami. Dwie kuleczki na dwóch końcach otwartej bransolety i pierścionka nadają im charakteru, równocześnie pozwalając na pozostanie w minimalistycznej stylistyce. Będziesz nosić ją kuleczkami do góry czy do dołu? Waga w zależności od rozmiaru może delikatnie się różnić.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.