Bransoletka owalna młotkowana

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 400,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925  
Kamień: Brak  
Rodzaj bransolety: Otwarta  
Szerokość bransolety: 4,3 mm  
Młotkowanie to technika, która pozwala nadać biżuterii niezwykłą fakturę. To właśnie dzięki niej pięknie odbija światło i nie pozwala na pozostanie jej niezauważoną. W naszej pracowni dopasujemy ją do obwodu Twojego nadgarstka, a dzięki temu, że jest pełna w środku, nie łatwo jest ją uszkodzić. W naszym sklepie znajdziesz wiele pięknych modeli kolczyków, pierścionków i naszyjników, które pozwolą Ci stworzyć niezwykły zestaw biżuterii.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.