Bransoletka owalna wypukła

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 650,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925  
Kamień: Brak  
Rodzaj bransolety: Otwarta  
Szerokość bransolety: 8 mm  
Wysokość uwypuklenia: 6 mm  
Połyskujące bransolety jako symbol statusu i wiedzy zdobiły nadgarstki kobiet już w starożytności. Na nasze szczęcie przeniknęły do współczesnej mody i rozgościły się w niej na dobre. Dziś każda kobieta i mężczyzna może pozwolić sobie na noszenie tego typu biżuterii. Bransoleta ta jest wysoka i wypukła, a od spodu wyżłobiona, dzięki czemu nie jest zbyt ciężka, wspaniale odbija światło.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.