Bransoletka papierówki

Kolekcja limitowana dostępna do wyczerpania zapasów!

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 180,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień / Srebro 925
Rodzaj bransolety: Gumka
Kamień: Jadeit
Kolor: Zielony
Wielkość kamienia: 4 mm
Liczba kuleczek: 2
Wielkość kuleczki: 2 mm
Pozłocenie: Tak
Emblemat: 6 mm
Dojrzewające w promieniach wrześniowego słońca papierówki, skusiły niejednego amatora jabłek. Jednak kogo z nas nie uwiodły za wcześnie?! Niech pierwszy rzuci kamień, kto nie próbował sięgnąć jej zza płotu sąsiada! Jednak papierówka zerwana z narażeniem życia za wcześnie, udowodni Ci, że warto wyczekiwać października, kiedy to wreszcie jej smak zawróci Ci w głowie! Popatrz na barwę tych niezwykłych jadeitów, czyż nie przypominają jesiennych jabłek? Jeśli uwiodły Cię niczym papierówki sąsiada, to znak, że muszą się znaleźć w Twojej kolekcji, a naszyjnik z awenturynów o tej samej nazwie pomoże Ci w stworzeniu jesiennego zestawu.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.