Złota bransoletka płaska 2.2

  • Dostępność: Produkt wykonywany na zamówienie według specyfikacji Klienta. Nie podlega zwrotom ani wymianie. Czas realizacji do 3 tygodni.
  • 3 000,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585  
Kamień: Brak  
Rodzaj bransolety: Otwarta  
Szerokość bransolety: 2,2 mm  
Waga: 6 g  
Klasyczny model bransolety w nowoczesnej odsłonie, który powinien znaleźć się w szkatułce każdej kobiety. Otwarta forma dodaje bransolecie charakteru, W naszej pracowni z łatwością dopasujemy ją do Twojego nadgarstka. Doskonale komponuje się w zestawie. Pamiętaj, że waga w zależności od rozmiaru może minimalnie się różnić.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.