Bransoletka podwójna

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 650,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925  
Kamień: Brak  
Rodzaj bransolety: Otwarta  
Szerokość wstążki: 9 mm  
Szerokość bransolety: 28 mm  
Dwie wstęgi oplatają nadgarstek, obie wykończone metodą szczotkowania tak, by uzyskać matowe wykończenie. Faktura układa się w delikatny drapany wzór. Piękny dodatek, który z powodzeniem wzbogaci Twoją kolekcję biżuterii o bardzo wyróżniający się na tle innych model.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.