Bransoletka pół na pół

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 180,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień / Srebro 925
Rodzaj bransolety: Łańcuszek
Kamień: Do wyboru
Wielkość kamienia: 2 mm - 3,1 mm
Długość części z kamieniami: 70 mm
Emblemat: 6 mm
Przeplatające się ze sobą małe i duże ogniwa łańcuszka stanowią jedną połowę delikatnej bransoletki druga jej połowa to połyskujące kamienie naturalne. Subtelne wykończenie stanowi emblemat w kształcie gwiazdki. Z pomocą bransoletek z kamieniami naturalnymi uda Ci się stworzyć wyjątkowy zestaw. Zdjęcia wszystkich kamieni oraz garść informacji o nich znajdziesz w artykule "Kamienie naturalne".
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.