Bransoletka przegorzan

Kolekcja limitowana dostępna do końca września lub do wyczerpania zapasów!

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 180,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień / Srebro 925
Rodzaj bransolety: Gumka
Kamień: Jaspis
Kolor: Fioletowy
Wielkość kamienia: 4 mm
Liczba kuleczek: 2
Wielkość kuleczki: 2 mm
Pozłocenie: Tak
Emblemat: 6 mm

Przegorzan, piękny kulisty kwiat, którego fioletowa barwa przebija się spod jasnego pióropusza. Jednak niech Cię nie zwiedzie jego delikatny kwiat! Łodyga może ukłuć! Niejednorodna barwa agatów i ich idealny regularny kształt przypomniał mi o tej pełnej charakteru roślinie. Bransoletka przegorzan wspaniale komponuje się z pozostałymi pozycjami z tej kolekcji.

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.

 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.