Bransoletka siódemka

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 180,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925 / Kamień
Rodzaj bransolety: Łańcuszek
Szerokość łańcuszka: 1 mm
Kamień: Do wyboru
Wielkość kamienia: 2 mm - 3,5 mm
Liczba kamieni: 7
Długość bransoletki: 16 cm
Przedłużka: 2 cm
Emblemat: 6 mm
Od wieków cyfra siedem jest uznawana za mistyczną, nie mogło więc zabraknąć jej i w naszej biżuterii.Pomiędzy dwoma łańcuszkami mieni się siedem kamieni. Regulowana bransoletka w najkrótszej wersji ma 16 cm w najdłuższej zaś 18 cm, dzięki czemu łatwo dopasować jej długość do nadgarstka. Zdjęcia wszystkich kamieni oraz garść informacji o nich znajdziesz w artykule "Kamienie naturalne".
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.