Bransoletka szeroka szczotkowana

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 650,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925  
Kamień: Brak  
Rodzaj bransolety: Półotwarta  
Szerokość bransolety: 22,5 mm  
Mankietowa bransoleta okazała dzięki swej szerokości, ale też wykończeniu. Szczotkowanie jest metodą nadającą biżuterii unikatową fakturę. Matowa i błyszcząca jednocześnie. Załamujące się w zagłębieniach światło rzucając delikatne refleksy, przyciąga uwagę, a otwarta forma bransolety sprawia, że z łatwością dopasujesz ją do siebie.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.