Bransoletka z dużych pereł

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 250,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień / Srebro 925
Rodzaj zapinania: Karabińczyk
Kamień: Perła
Wielkość kamienia: 5,5 mm - 6 mm
Długość bransoletki: 16 cm
Przedłużka: 2 cm
Emblemat: 6 mm
Ta subtelna i elegancka bransoletka z pereł doda szyku nawet najprostszym, codziennym stylizacjom, a małą czarną przemieni w wieczorową kreację. Piękne, okazałe perły to niewątpliwe jedne z najbardziej szlachetnych, eleganckich i cenionych na całym świecie kamieni.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane  mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.