Bransoletka z gwiazdką na nici

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 150,00 PLN
  • szt.
Kolorystyka bransoletki: Szary, beż, zieleń
Rodzaj bransolety: Nić
Kolor nici: Brązowy
Rodzaj zapięcia: Karabińczyk
Materiał: Kamień naturalny
Liczba kamieni: 9
Liczba Kwarców dymnych: 7
Liczba Turmalinów: 1
Liczba Agatów zielonych: 1
Wielkość kamieni: 2 mm - 6 mm
Liczba koralików Toho: 13
Wielkość koralików: 1 mm
Kolor koralików: Złoty
Gwiazdka: 6 mm
Materiał: Srebro 925
Pozłocenie: Tak
Na bardzo wytrzymałej, brązowej, nylonowej nici przeplatają się ze sobą koraliki, oraz kamienie naturalne tworzące ciekawą kompozycję. Kwarce dymne, turmaliny i zielone agaty zapewniać mają szczęście, a gwiazdka, która występuje w tej bransoletce w roli głównej, ma przypominać nam o tym, że marzenia się spełniają. Nawet jeśli czasem trzeba im odrobinę pomóc, warto o tym pamiętać. Bransoletka idealna dla marzycielki, dla której wiek to tylko nic nieznacząca kombinacja cyfr. Zdjęcia wszystkich kamieni oraz garść informacji o nich znajdziesz w artykule "Kamienie naturalne".
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.