Bransoletka z hematytem na szczęście

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 50,00 PLN
  • szt.
Rodzaj bransolety: Nić
Kamień: Hematyt
Wielkość kamienia: 3 mm
Liczba kamieni: 5
Lubisz delikatną biżuterię z charakterem? Jeśli odpowiedź brzmi tak, ta bransoletka powinna znaleźć się w Twojej kolekcji. Czerwona nić oplatająca nadgarstek w wielu kulturach uznawana jest za symbol szczęścia, hematyt natomiast jest kamieniem symbolizującym pewność siebie. Ta niepozorna bransoletka łączy te dwie siły ze sobą, jeśli więc w biżuterii cenisz sobie właśnie symbolikę produkt ten jest idealnym kandydatem dla Ciebie! Bransoletka nie ma standardowego zapinania, zaciska się ją na nadgarstku dwiema kuleczkami. Takie same kuleczki umieszczone zostały na dwóch końcach sznureczka. Nakładając ją, pomyśl życzenie - kiedy bransoletka się przetrze, mam nadzieję , że Twoje życzenie się spełni.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.