Bransoletka z kamieniem i kulką

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 270,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925  
Kamień: Do wyboru  
Wielkość kamienia: 4,2 mm  
Liczba kulek: 1  
Wielkość kulki: 4 mm  
Rodzaj bransolety: Otwarta  
Szerokość bransolety: 1,4 mm  
Czarny spinel nazywany kamieniem obfitości przyciągać ma zarówno materialne dobra, jak i powodzenie. Labradoryt jest natomiast uznawany za kamień rozbudzający kreatywność i wyobraźnię. Cenisz sobie symbolikę kamieni czy wybierasz je wyłącznie ze względu na urodę? Który z tych dwóch kamieni umieścisz na swojej bransoletce? Może zdecydujesz się na oba? Bez względu na to, na który kamień się zdecydujesz, tego typu bransoletką z pewnością dodasz blasku nawet zwykłej bluzie. Model ten wspaniale komponuje się także z elastycznymi bransoletami z kamieni naturalnych.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane  mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.