Bransoletka z wiszącymi kamieniami

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 220,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925 / Kamień
Rodzaj bransolety: Łańcuszek
Długość bransolety: 16 cm
Długość przedłużki: 2 cm
Szerokość bransolety: 1 mm
Kamień: Do wyboru
Wielkość kamienia: 2 mm - 3,8 mm
Liczba zawieszek: 5
Liczba kamieni: 2
Na delikatnej, łańcuszkowej bransoletce zapinanej na karabińczyk połyskują zawieszki z kamieni naturalnych (na powyższych zdjęciach zawieszki z czarnych Spineli). Które kamienie wybierzesz dla siebie? Te o ulubionym kolorze czy może te, których symbolika wyraża Ciebie? Doskonałym pomysłem jest także zestawienie jej z innymi bransoletkami z kamieni naturalnych. Wystarczy, że wybierzesz swoje ulubione. Zdjęcia wszystkich kamieni oraz garść informacji o nich znajdziesz w artykule "Kamienie naturalne".
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.