Bransoletka zawiąż marzenia

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 50,00 PLN
  • szt.
Rodzaj bransolety: Nić nylonowa
Kolorystyka bransolety: Czerwień
Długość bransolety: 25 cm
Grubość bransolety: 1 mm
Liczba kuleczek: 4
Wielkość kuleczek: 2,5 mm
Materiał kuleczki:  Srebro 925
Pozłocenie: Tak
Prosta, minimalistyczna, z połyskującymi kuleczkami na jej końcach bransoletka w postaci czerwonej nici może być symbolem nadziei i determinacji. Została zaprojektowana z myślą o tych, którzy pragną spełnić swoje marzenia i osiągnąć wyznaczone cele. Niestandardowe zapinanie polegające na wiązaniu węzła, może przypominać o postawionych celach, sile jaka tkwi w codziennych gestach i działaniach prowadzących do ich realizacji. 
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.