Karta podarunkowa elektroniczna

  • Dostępność: Produkt wykonywany na zamówienie według specyfikacji Klienta. Nie podlega zwrotom ani wymianie. Czas realizacji do 3 tygodni.
  • 100,00 PLN
  • szt.
Elektroniczna karta podarunkowa jest doskonałą opcją szczególnie dla spóźnialskich, szukających prezentu na ostatnią chwilę. Obdarowywana osoba otrzyma bon w formie elektronicznej z możliwością wydrukowania. Produkt zostanie wysłany pod wskazany w zamówieniu adres e-mail. Wystarczy wybrać interesującą Cię kwotę. 
 
Standardowo, data ważności kuponu to pół roku na jego wykorzystanie. Jeżeli zależy Państwu na przedłużeniu tego terminu - prosimy o informację w zamówieniu lub kontakt z nami.
 
Jak zrealizować bon?
Na otrzymanej karcie obdarowany znajdzie KOD, który należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia lub okazać ją podczas zakupów w sklepie stacjonarnym. Aby wykorzystać bon podarunkowy, należy zrobić zakupy o kwocie minimalnej równej jego wartości lub wyższej. Jeżeli kwota zamówienia jest niższa od wartości karty podarunkowej, skontaktuj się z nami przed zakupem, postaramy się pomóc.
 
JEŚLI POTRZEBUJESZ EKSPRESOWEJ REALIZACJI, POMOŻEMY! WYSTARCZY, ŻE SIĘ Z NAMI SKONTAKTUJESZ!
 
UWAGA - BON NIE PODLEGA WYMIANIE NA GOTÓWKĘ