Kolczyki barwne rusałki

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 170,00 PLN
  • para
Materiał: Kamień/Srebro 925
Kamień: Do wyboru
Wielkość kamienia: 2-3,5 mm
Liczba kamieni: 2
Rodzaj zapięcia: Sztyft z kulką
Wielkość kulki: 3 mm
Długość całkowita: 15 mm
Waga: 0,3 g
Delikatne, małe i lekkie kolczyki, które przypominają kolorowe tańczące rusałki. Każdy z nich jest stworzony z kamieni w różnych barwach, mieniących się niczym skrzydła motyli na wiosennych łąkach, wśród kwiatów i traw. Nie są one identyczne — podobnie jak w przyrodzie, każdy kolczyk jest unikalny, zachęcając do zabawy i eksperymentowania z różnymi kombinacjami kolorystycznymi. Co to oznacza? Wybór kamieni na każdym kolczyku zależy tylko od Ciebie! To szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego, co będzie odzwierciedlać Twoje upodobania i osobowość. Możesz zdecydować się na kamienie o podobnych odcieniach dla subtelnej harmonii lub wybrać kontrastujące barwy dla bardziej wyrazistego efektu. To biżuteria, która nie tylko dodaje uroku, ale również inspiruje do wyrażania własnej indywidualności i kreatywności!
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.