Złote kolczyki blaszki fakturowane z perłą

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 3 500,00 PLN
  • para
Materiał: Złoto 585
Kamień: Perła
Wielkość kamienia:  
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Długość całkowita:  
Wielkość elementu:  
Waga jednego kolczyka:  
Blaszkę, której faktura przypomina taflę wody, wzbogaca okazała, nieregularna perła naturalna tworząc tym samym kolczyki eleganckie, jednak bez zadęcia. Kolczyki prezentujące się świetnie zarówno z letnią sukienką, jak i wełnianym swetrem, idealne na każdą okazję.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.