Kolczyki bumerangi

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 220,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Przekładane
Długość całkowita: 39 mm
Wielkość elementu: 33 mm x 2 mm
Waga jednego kolczyka: 1,6 g
Mówi się, że zarówno dobro, jak i zło wracają do nas. Bumerang tego właśnie jest symbolem. Otaczaj innych dobrem, a ono niech wraca do Ciebie niczym wypuszczony z rąk bumerang. Kolczyki wykończone zostały metodą młotkowania, dzięki czemu zyskały ciekawą fakturę. Pokochają je kobiety ceniące sobie symbolikę oraz te, które lubią proste, nieprzytłaczające modele.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.