Złote kolczyki z czarnymi diamentami

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 1 800,00 PLN
  • para
Materiał: Złoto 585
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Kamień: Czarny diament
Wymiary kamienia: 2 mm
Waga całkowita: 0,5 g
Doskonale znane i lubiane białe diamenty to atomy węgla. Karbonado, bo tak nazywane są czarne diamenty, swą wyjątkowość zawdzięczają cząsteczkom wodoru, przez co ich skład przypomina pył kosmiczny. Wyjątkowe kamienie oprawione zostały w złoto, tworząc nieziemskie kolczyki.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.