Złote kolczyki fakturowane wzdłuż ucha

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 1 200,00 PLN
  • para
Materiał: Złoto 585
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Długość całkowita: 19 mm
Wielkość elementu: 19 mm x 1,5 mm
Waga: 0,84 g
Te delikatne złote kolczyki na sztyfcie to jeden z topowych modeli w naszej ofercie. Zyskały fakturę dzięki technice młotkowania. Mienią się, odbijając światło. Kolczyki sprawdzą się do niemal każdej stylizacji, ponieważ nawiązują do starej, dobrej, klasyki. Wyjątkowe w swej prostocie, możesz nosić je na różne sposoby.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.