Kolczyki gwiazdki

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 270,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Igły
Wielkość elementu: 37 mm x 37 mm
Szerokość drutu: 0,8 mm
Waga jednego kolczyka: 1 g
Para idealna na prezent! Obdarowana osoba, śmiało będzie mogła stwierdzić, że dostała przysłowiową "gwiazdkę z nieba". Mówię tu pół żartem, ale musicie uwierzyć, że w nich można poczuć się jak gwiazda. Motyw może wydawać się oklepanym, jednak po nałożeniu nie sposób się w nich nie zakochać. Mogą one stanowić doskonałą alternatywę dla klasycznych kół.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.