Złote kolczyki haczyki z perłami

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 1 800,00 PLN
  • para
Materiał: Złoto 585
Kamień: Perła
Wielkość kamienia: 7 mm
Rodzaj zapięcia: Przekładane
Długość całkowita: 18 mm
Wielkość elementu: 39 mm
Waga: 2,8 g
Kolczyki z perłą zazwyczaj kojarzą nam się z bardzo elegancką, klasyczną biżuterią. Nie tym razem. Piękna minimalistyczna linia kolczyka owszem dodaje mu elegancji, ale jego niespotkana forma sprawia, że jest on znacznie mniej formalny, dzięki czemu kolczyki sprawdzą się jako dopełnienie codziennych stylizacji. Wyróżnia je również fakt, że perła zdaje się unosić w powietrzu.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim.Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.