Kolczyki koła z zawieszkami

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 220,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Igła
Długość całkowita: 32 mm
Średnica kolczyka: 20,5 mm
Grubość drutu: 1 mm
Rodzaj zawieszki: Do wyboru
Zawieszki kółeczka:  
Średnica zawieszki: 8,5 mm
Grubość drutu: 1,7 mm
Zawieszki wianuszki:  
Średnica zawieszki: 7,5 mm
Grubość drutu: 2 mm
Zawieszki kuleczki:  
Liczba kuleczek: 3
Wielkość kuleczki: 2,5 mm
Waga jednego kolczyka: 1,2 g
Klasyczne kolczyki koła są jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na świecie wzorów. Co, jeśli powiem, że mając je w swojej kolekcji, będziesz miała szansę stworzyć z ich pomocą zupełnie inny model kolczyków? Nie wierzysz? No to patrz! Zawieszki kółeczka będą kontrastować z dużymi kołami dzięki matowemu wykończeniu, wianuszki dodadzą faktury, a kuleczki sprawią, że zwykłe z pozoru kolczyki nabiorą sznytu.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.