Kolczyki Kleopatry

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 270,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Długość całkowita: 16,5 mm
Wymiary elementu: 12,5 mm x 28,5 mm
Waga jednego kolczyka: 1,7 g
Kleopatra uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet świata, znana była ze swej ogromnej kolekcji biżuterii. Jako że podzielam jej wielką miłość do biżuterii, kolczyki Kleopatra są ukłonem w stronę władczyni. Jeśli chcesz poczuć się jak królowa, tego typu biżuteria z pewnością Ci w tym pomoże. Do sztyftu zakończonego prostokątną blaszką założona została połyskująca zawieszka, z tego typu biżuterią z pewnością nie zostaniesz niezauważona.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.