Kolczyki kółka młotkowane

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 170,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Wielkość elementu: 11,5 mm
Średnica wewnętrzna: 9 mm
Klasyczne kolczyki w kształcie okręgów na sztyfcie zyskały oryginalną fakturę dzięki technice młotkowania. Nietuzinkowe wykończenie dodaję kolczykom blasku. Jeśli urzekł Cię ten model, może Ci się spodobać również kilka innych pozycji w mojej ofercie, które wykończone zostały tą samą metodą.
 
Biżuteria którą tworzę to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.