Kolczyki kółka z kamykami

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 170,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Do wyboru
Wielkość kamienia: 2 mm - 3,5 mm
Ilość kamieni: 2
Rodzaj zapięcia: Igła
Średnica kółka: 14 mm
Długość całkowita: 25 mm
Grubość drutu: 0,7 mm
Waga jednego kolczyka: 0,3 g
Na kółeczku o średnicy 14 milimetrów pobłyskuje zawieszka, a na niej dwa kamienie naturalne. Bez względu na to, czy przy wyborze kierować będziesz się sympatią do symboliki kamienia, bez wątpienia dodadzą one stylizacji koloru i wdzięku. Zdjęcia wszystkich kamieni oraz garść informacji o nich znajdziesz w artykule "Kamienie naturalne".
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.