Złote kolczyki kółka

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 1 200,00 PLN
  • para
Materiał: Złoto 585
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Wielkość elementu: 10 mm
Średnica wewnętrzna: 9 mm
Szerokość drutu: 1 mm
Przekrój drutu: Prostokąt
Waga całkowita: 1 g
Wykonane ze złota kolczyki, których przekrój jest prostokątem, łączą w sobie urzekającą prostotę i charakter stanowiący o elegancji i klasie tego niepozornego modelu. Sprawdzą się one doskonale jako dodatek zarówno codziennych, jak i wieczorowych kreacji, dodając wdzięku każdej kobiecie, niezależnie od wieku.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.