Kolczyki łakocie

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 200,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925 / Kamień naturalny
Kamień: Do wyboru
Wielkość kamienia: 5 mm - 6 mm
Wielkość kółeczka: Około 1 cm
Rodzaj zapięcia: Zatrzask
Długość całkowita: Około 2 cm

Wykonane z pozłacanego srebra kółeczka zwieńczone okrągłymi kamieniami tworzą urocze kolczyki. Spośród trzech rodzai kamieni możesz wybrać te o ulubionej kolorystyce lub symbolice. Truskawkowe kwarce niosą z sobą radość, miłość i nadzieję. Piaskowe kamienie słoneczne symbolizują siłę, pasję i energię, natomiast zielone agaty mają pomagać w podejmowaniu decyzji, zwiększać wytrwałość i dodawać odwagi. Które z nich wybierzesz dla siebie lub bliskiej Ci osoby?

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.