Kolczyki liście wierzby z turmalinami

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 250,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Rodzaj zapięcia: Bigiel
Kamień: Turmalin
Liczba kamieni: 7
Długość całkowita: 43,5 mm
Wielkość elementu: 32 mm x 9,5 mm
Waga jednego kolczyka: 0,8 g
Kolczyki kształtem przypominające liście dostojnej wierzby, zyskały dzięki metodzie szczotkowania matową fakturę. Charakteru dodają im nieziemsko piękne turmaliny. Minerał ten charakteryzuje się nie tylko szeroką symboliką, ale także paletą kolorów, która rozciąga się od głębokich brązów, przez różne odcienie zieleni i różu, na żółtych tonach kończąc. Kolczyki pokochają kobiety, które uwielbiają nietuzinkową biżuterię.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.