Kolczyki poranna rosa

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 180,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Wielkość elementu: 5 mm x 10 mm
Delikatne kolczyki poranna rosa są symbolem pszczół, które w pierwszych promieniach słońca rozpoczynają swój taniec na płatkach kwiatów zdobiących balkony domów Riwiery Francuskiej. Nosząc te kolczyki, możesz poczuć się częścią budzącego się dnia na Lazurowym Wybrzeżu, gdzie delikatna rosa i pracowite pszczoły tworzą harmonię z naturą, ożywiając ją swoją obecnością.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.