Kolczyki muszle No.2

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 250,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Długość całkowita: 14,5 mm
Szerokość elementu: 5 mm
Waga jednego kolczyka:  1,5 g
Uwielbiam w biżuterii dualizm, jest inspirujący i intrygujący. To dzięki niemu jedne kolczyki są w stanie dopełnić wiele stylizacji. Kolczyki muszle są właśnie tego typu niezwykłą ozdobą. Od frontu delikatne i subtelne, ale kiedy odwrócisz głowę, ukazują swój charakter w pełnej krasie. Wiem, że tak jak ja kochacie zabawę formą, a to z kolei jest dla mnie niezwykle inspirujące.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.