Kolczyki okręgi na sztyfcie

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 170,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Wielkość elementu: 11 mm
Średnica wewnętrzna: 9 mm
Szerokość drutu: 1 mm
Przekrój drutu: Koło
Kolczyki okręgi to model, który jest niczym koło ratunkowe. Kiedy nadciąga dzień "nie wiem co na siebie włożyć", kolczyki czekają w pogotowiu. To ten typ biżuterii, który świetnie sprawdzi się podczas randki, ale też doda klasy biurowej stylizacji. Koło symbolizuje także kobiecą siłę, więc być może dlatego tak świetnie radzi sobie w kryzysowych sytuacjach.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.