Kolczyki patyki długie

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 170,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Długość całkowita: 35 mm
Szerokość drutu: 1 mm
Minimalizm, pewnym krokiem wszedł na polską scenę kilka lat temu. Rozgościł się u nas na tyle, by odnaleźć swoje miejsce w każdej dziedzinie, a my pokochaliśmy go zarówno w sztuce, życiu, jak i biżuterii. Prosta linia kolczyka sprawia, że model ten pięknie podkreśli urodę właścicielki, ale nie przyćmi jej, mimo to nie pozostanie niezauważony. Kolczyki dostępne w dwóch długościach do wyboru.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.