Kolczyki perły na zatrzask

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 250,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Perła
Wielkość kamienia:  
Rodzaj zapięcia: Zatrzask
Długość całkowita:  
Waga jednego kolczyka:  
Niegdyś zarezerwowane tylko dla arystokracji, jednak dzięki słynnej Coco, stały się dodatkiem bardziej dostępnym, a tym samym zyskały na popularności. Uwielbiane przez kobiety na całym świecie perły uważane za jeden z najbardziej eleganckich kamieni mogą wzbogacić i Twoją kolekcje biżuterii.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.