Kolczyki pinezki

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 150,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 585
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Rozmiar: 4 - 5 mm
Kolczyki pinezki, co można o nich powiedzieć... Nienachalne, ale nie pospolite. Najbardziej pasuje do nich określenie minimalistyczne, jednak dzięki temu, że wykonane zostały ze złota, z powodzeniem można nazywać je także klasycznymi. Polecają się na co dzień i od święta!
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.