Kolczyki "Pocahontas"

Kolekcja limitowana dostępna do wyczerpania zapasów!

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 250,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Wymiary kolczyka: 19 mm x 17 mm
Waga jednego kolczyka: 1,1 g
Do dziś pamiętam jakie wrażenie w dzieciństwie zrobiła na mnie bajka Pocahontas! Która z nas- moich rówieśniczek, nie marzyła o kostiumie Indianki na przedszkolny bal karnawałowy?! Której z nas nie raz, nie dwa wyrwało się niczym okrzyk wolności „Czy wiesz, czemu wilk tak wyje w księżycową noc”?! Tak, tak możecie udawać, że to się nie wydarzyło, ale ile z was uśmiechnęło się właśnie do ekranu. Niech to będzie nasz sekret. Niech kolczyki w kształcie serc, przypominające wzburzoną taflę wody na zawsze zatrzymają w nas to cudowne wspomnienie dzieciństwa i pierwszej miłości do długowłosego blondyna o niebieskich oczach.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.